Okolica

Jezioro Czorsztyńskie i jego okolice to region oferujący wiele atrakcji o każdej porze roku. Znajduje się tu Pieniński Park Narodowy, zamki w Czorsztynie i Niedzicy oraz zabytkowa Osada Czorsztyn z willami z XIX i początku XX wieku. Z Czorsztyna można wyruszyć na piesze wędrówki licznymi trasami Pienin i Gorców. Przy dobrej widoczności można podziwiać piękną panoramę Tatr polskich i słowackich. Duża ilość okolicznych restauracji pozwala skosztować regionalnych potraw. Jezioro Czorsztyńskie to idealne miejsce do uprawiania sportów wodnych oraz wędkowania.

rejsy gondolami po jeziorze czorsztynskim czorsztyn gondole (3) rejsy gondolami po jeziorze czorsztynskim czorsztyn gondole (4) rejsy gondolami po jeziorze czorsztynskim czorsztyn gondole (5) rejsy gondolami po jeziorze czorsztynskim czorsztyn gondole (7) rejsy gondolami po jeziorze czorsztynskim czorsztyn gondole (8) rejsy gondolami po jeziorze czorsztynskim czorsztyn gondole (9) rejsy gondolami po jeziorze czorsztynskim czorsztyn gondole (10) rejsy gondolami po jeziorze czorsztynskim czorsztyn gondole (20) rejsy gondolami po jeziorze czorsztynskim czorsztyn gondole (34) rejsy gondolami po jeziorze czorsztynskim czorsztyn gondole (37) rejsy gondolami po jeziorze czorsztynskim czorsztyn gondole (38) rejsy gondolami po jeziorze czorsztynskim czorsztyn gondole (42) rejsy gondolami po jeziorze czorsztynskim czorsztyn gondole (43)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

rejsy gondolami po jeziorze czorsztynskim czorsztyn gondole (51) rejsy gondolami po jeziorze czorsztynskim czorsztyn gondole (53) rejsy gondolami po jeziorze czorsztynskim czorsztyn gondole (54) rejsy gondolami po jeziorze czorsztynskim czorsztyn gondole (63)